Warsztaty Warszawa, baby shower, wieczór panieński, sala do wynajęcia
 
 
 
 

Warsztaty – oryginalny pomysł na wieczór panieński lub baby shower

Jeżeli nie lubicie klubów czy głośnych imprez i poszukujecie innego rozwiązania, aby świętować wspólnie Baby Shower lub Wieczór Panieński, dobrze trafiłyście.

W temacie Ciała to przestrzeń gdzie będziecie mogły we własnym gronie celebrować ten wyjątkowy czas oraz swoje piękno i ciała.

Jako dodatkową atrakcję możecie skomponować usługi na miarę waszych potrzeb. MASAŻE lub WARSZTATY BEAUTY, idealnie urozmaicą każde spotkanie.

 
 

WIECZÓR PANIEŃSKI

Wieczór panieński to bez wątpienia ważne wydarzenie w życiu każdej kobiety. Moment, celebracji miłości, przyjaźni i piękna, który pozostaje na długo w naszej pamięci. To czas, który chcemy spędzić z bliskimi nam kobietami, w wyjątkowym stylu i niepowtarzalnym klimacie, dlatego warto zadbać o jego odpowiednią oprawę oraz atrakcje.

 
 

Baby Shower

To ważne wydarzenie w życiu przyszłej mamy. Moment, celebracji miłości i życia, który pozostaje na długo w naszej pamięci. To czas, który chcemy spędzić z bliskimi nam kobietami, w wyjątkowym stylu i niepowtarzalnym klimacie, dlatego warto zadbać o jego odpowiednią oprawę oraz atrakcje.

 

 

Co oferujemy?

Przestrzeń

Możecie wynająć samą salę – już udekorowaną lub udekorować ją wg własnych upodobań.

Więcej szczegółów na temat sali znajdziecie tutaj.

Dodatkowe usługi

W celu urozmaicenia przyjęcia możecie zdecydować się na dodatkowe atrakcje oraz dopasować wszystko do waszych indywidualnych potrzeb, dzięki czemu zaskoczycie przyszłą pannę młodą/mamę i sprawicie, że długo nie zapomni tego dnia.

Wszelkie dodatkowe usługi możecie konfigurować wg własnych upodobań i wybrać tylko te, które was interesują i pasują do klimatu wieczoru panieńskiego.

Poczęstunek:

Jeżeli wybierzecie opcję z warsztatami lub usługami, dodatkowo przygotujemy dla Was drobny poczęstunek słodko/słony oraz lampkę Prosecco.

004_00154309630109

Warsztaty

Makijażu 

Warsztaty makijażu to kolejna propozycja godna uwagi. Nauka wykonywania makijażu dziennego lub wieczorowego, pozwoli Wam opanować podstawy tej sztuki. Dzięki czemu dowiecie się jak wykonać idealny makijaż samodzielnie w domu.

Makijaże wykonywane są na waszych kosmetykach dzięki czemu bez problemu odtworzycie makijaż w domu

*Cena zależy od ilości uczestniczek.

 

IMG_9211

MASAŻE

Relaksacyjny masaż ciała gorącą świecą

Liftingujący masaż twarzy Kobido

i inne

Masaż to idealny pomysł na prezent dla Przyszłej Panny młodej, to także super dodatek do imprezy.

Masaże odbywają się na drugim piętrze lokalu, dzięki czemu nie kolidują z odbywającym się przyjęciem

Cena i czas masażu ustalane są indywidualnie oraz zależą od ilości uczestniczek

IMG_0241

WARSZTATY

Masażu twarzy

Nauka automasażu twarzy to niewątpliwie najlepszy sposób na ciekawe spędzenie wieczoru panieńskiego. Dzięki warsztatom nauczycie się jak dbać o swoja twarz w domowym zaciszu tak aby spowolnić lub cofnąć procesy starzenia się twarzy.

Dodatkowo nauczycie się prostych trików odmładzających, oraz jak używać narzędzi (roller jadeitowy czy gua sha).

*Cena zależy od ilości uczestniczek.

 

Skonfiguruj swój pakiet, a my przygotujemy wycenę!

Masaże, warsztaty, makijaże, a może wszystko naraz? Sama zdecyduj, z których usług chciałabyś skorzystać i poznaj cenę skomponowanego przez siebie pakietu.